Compost is een ideaal middel om je tuin gezond te houden. Het is zeer duurzaam en goed voor zowel je gazon, bloemen als moestuin. Daarbij kan je met compost je tuinbodem natuurlijk wapenen tegen langere droogteperiodes en felle regenbuien.
Het is ook nog eens zeer gemakkelijk te maken. Je hoeft alleen een bak in je tuin te plaatsen en je GFT-afval hierin te gooien en af en toe een keer goed te roeren. Je kan zo een bak aankopen via de Technische Dienst, of maak er gewoon zelf een.
Wil je meer weten over compost? Of kan je het niet zelf maken maar wil je graag een hoeveelheid aankopen? Kom dan op zaterdag 10 juni naar de kringlooptuindag op het recyclagepark in Sint-Laureins. We zijn geopend van 9.00 uur tot 16.00 uur. Je leert er alles over ecologisch tuineren, de leden van VELT vertellen je er graag een woordje meer over.